Go Global Care

Nasz cel

jest zapewnienie wszystkim kandydatom wysokiej jakości i kompleksowej obsługi potrzebnej do pomyślnego uzyskania oferty pracy. Chcemy umożliwić pracownikom służby zdrowia zdobycie nieocenionego doświadczenia życiowego i zawodowego.

Go Global Care to największa czeska agencja pracy dla pracowników służby zdrowia za granicą. Opiera się na marce G5 Plus w celu poszerzenia zasięgu i zaoferowania jeszcze większej liczby miejsc pracy dla pracowników służby zdrowia.

  • Najszersze portfolio współpracujących szpitali
  • Bezpłatne usługi konsultacyjne
  • Zweryfikowane oferty pracy
  • Zespół doświadczonych konsultantów i wykładowców
  • Programy przygotowawcze i kursyw języku angielskim
  • Pomoc po wyjeździe i bieżące porady
  • Indywidualne podejście
  • Przestrzeganie kodeksu etycznego
  • Tło międzynarodowej firmy z bogatą historią i doświadczeniem

Ty dbasz o innych, my dbamy o Ciebie!

Kim jesteśmy

Nasz zespół

Zespół międzynarodowych konsultantów i wykładowców towarzyszy Ci w drodze do kariery za granicą. Konsultanci są doskonale zorientowani w ofercie wolnych miejsc w naszych szpitalach partnerskich, są indywidualnie dostępni dla każdego kandydata podczas całego procesu prowadzącego do oferty pracy, profesjonalnie przetwarzają dokumentację przed lotem i pozostają Twoimi doradcami zdalnie podczas całego pobytu za granicą.

Zespół wykładowców składa się z profesjonalnych nauczycieli jazyka angielskiego i doświadczonych pracowników służby zdrowia z międzynarodowym doświadczeniem.

Ing. Zuzana Babilonová, MBA, prowadzi firmę Go Global Consulting, s.r.o., która jest właścicielem i operatorem marek Go Global Care i G5Plus. Uzyskała tytuł magistra ekonomii i dyplomacji na Uniwersytecie Ekonomii ( Vysoká škola ekonomická) w Pradze oraz tytuł MBA na New York Uniwersity w Pradze.

Naste wizje

Od ponad 14 lat, wraz z zespołem G5 Plus, a teraz z GGC, dążymy do pozytywnego postrzegania czeskiej, słowackiej opieki zdrowotnej za granicą. Dajemy naszym pracownikom sużby zdrowia ciekawe możliwości pracy, dzięki którym będą oni finansowo zabezpieczeni, mogą się rozwijać zawodowo, mogą się kształcić, zdobywać nowe doświadczenia i stosować to wszystko po powrocie do naszego systemu opieki zdrowotnej. Zwiększamy prestiż zawodów medycznych przede wszystkim pielęgniarek